SHARE

Минуле століття подарувало освітянській спільноті великого українця – знаного і шанованого в усьому світі мислителя, вченого, педагога-практика Василя Олександровича Сухомлинського.

Педагогічна спадщина Василя Олександровича різнопланова і багатоаспектна. Його творчість поза вимірами часу. Чи не на будь-яке актуальне питання педагогічної науки і практики знаходимо відповіді в цьому невичерпному джерелі інноваційної думки, багатій скарбниці педагогічного досвіду, знань, мудрості, натхнення.

Виховання дитини починається в родині. Але й самих батьків також треба виховувати. Це завдання, визначене Василем Сухомлинським, залишається актуальним і нині. З нагоди ювілею видатного педагога під час педагогічної ради на тему: «Використання педагогічної спадщини В.О. Сухомлинського в роботі з родиною» ми ще раз пригадали його головні постулати і мали можливість поміркувати, наскільки ми дотримуємось їх у своєму житті.

В усіх вікових групах відбулися педагогічні заходи з участю батьків (диспути, лекторії, збори, консультації, засідання круглого столу та інші) з метою познайомити, нагадати правила сімейного виховання за В.Сухомлинським.

/Files/photogallery/IMG_5313.JPG

/Files/photogallery/IMG_5338.JPG

/Files/photogallery/IMG_5346.JPG/Files/photogallery/IMG_5353.JPG

/Files/photogallery/IMG_5370.JPG/Files/photogallery/IMG_5386.JPG/Files/photogallery/IMG_5526.JPG

/Files/photogallery/IMG_5557.JPG

З 20 по 26 листопада 2018 року в Краснокутському ДНЗ №3 пройшов тиждень безпеки дорожнього руху «Ми захистимо тебе, малюк!». Протягом тижня діти нашого закладу мали можливість якомога більше взнати про правила дорожнього руху: облаштування дороги, дію світлофора, дорожні знаки, значення деяких з них. Під час бесід, розглядання ілюстрацій, читання художніх творів, створення ігрових ситуацій дітям надавалась можливість запам’ятати та вивчити правила безпечних ігор з м’ячем, катання на санчатах, роликах, велосипеді поблизу дороги.

Для того, щоб закріплювати знання дітей та формувати навички дисциплінованого пішохода, дуже важливо організовувати розвивальне середовище з безпеки руху. Практичні знання в куточках безпеки руху на групових макетах та в автомістечку,в ігрових куточках, дали змогу створити умови для відпрацювання правильної поведінки дітей на вулиці, автоматизації навичок дисциплінованого пішохода; макети вулиці та перехрестя, обладнані в групових кімнатах, вихователі активно використовують як з навчальною метою, так і за для створення умов для самостійної ігрової діяльності дітей.

Усі знання надавались у формі сюжетно – рольової гри, що заохочувало дітей до активної ігрової та рухової діяльності: вони їздять на велосипедах, самокатах, переходять «вулицю» тощо. Гра дітей стає цікавішою, якщо «водії» й «пішоходи» не лише рухаються у визначених напрямках, а «інспектор ДАІ» регулює рух, але в гру включаються й «машини спеціального призначення» - «швидка допомога», «пожежна», «таксі»; «пішоходи» поспішають на роботу, до школи, в магазин тощо.

Також, незабутньою подією для малят став візит інспекторів дорожньо-патрульної служби Краснокутського відділення поліції Богодухівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області , які розповіли про правила поведінки на дорозі, дорожні знаки та дорожню розмітку та ознайомив дітей з машинами спеціального призначення. Також запропонував проблемно-пошукові питання та практичні завдання для дітей, які підтвердили отримані дітьми знання про правила поведінки на вулиці.

Заняття з малювання, аплікації, ліплення закріпили знання дітей на практиці. Діти знають за яким номером можна викликати швидку допомогу, міліцію. Були виготовлені спеціальні атрибути для сюжетних ігор дітей.

Для попередження дорожньо-транспортного травматизму серед дітей для батьків були виготовлені спеціальні пам’ятки, які допоможуть батькам правильно роз’яснювати дітям правила дорожнього руху і прививати навички дисциплінованості на вулицях і дорогах.

/Files/photogallery/IMG_5414_cr.jpg/Files/photogallery/IMG_5421.JPG

/Files/photogallery/IMG_5424_cr.jpg

/Files/photogallery/IMG_5443.JPG

/Files/photogallery/IMG_5448_cr.jpg

/Files/photogallery/IMG_5452.JPG

/Files/photogallery/IMG_5465_cr.jpg

/Files/photogallery/IMG_5468.JPG

/Files/photogallery/IMG_5472.JPG

Тепла цьогорічна осінь принесла традиційні тематичні розваги. Всі відвідувачі закладу милувалися поробками з природнього матеріалу на виставці: "Жовто-багряні барви осені"

/Files/photogallery/IMG_5188.JPG/Files/photogallery/IMG_5244-1.jpg

/Files/photogallery/IMG_5271.JPG

09 серпня 2018 року в Краснокутському ДНЗ №3 працювала районна робоча група з перевірки готовності до роботи у новому 2018/2019 навчальному році.

/Files/photogallery/IMG_4942.JPG

/Files/photogallery/IMG_4946.JPG/Files/photogallery/IMG_4950.JPG

25 червня в Краснокутському ДНЗ №3 пройшла розвага "Розбудило сонечко" (підготувала муз.керівник Кондратенко Г.П. ). Діти грали в ігри, виконували таночки.

/Files/photogallery/IMG_4909.JPG

/Files/photogallery/IMG_4917.JPG/Files/photogallery/IMG_4924.JPG

15 червня 2018 року в Краснокутському ДНЗ №3 відбувся звіт завідувача Краснокутського ДНЗ №3 перед колективом, батьківським комітетом та громадськістю про виконану роботу за рік.

/Files/photogallery/IMG_4904.JPG

Літо розпочалося цікавою розвагою "Стежками різнокольорового літа" (підготувала вихователь Малько Л,В.) , діти перевтілювались в яскравих метеликів, кумедних жабенят, змагались під час різноманітних естафет, виконували пісні про літо. Вихованці отримали багато позитивних емоцій та гарний настрій.

/Files/photogallery/IMG_4826.JPG/Files/photogallery/IMG_4843.JPG/Files/photogallery/IMG_4848.JPG

/Files/photogallery/IMG_4855.JPG

/Files/photogallery/IMG_4860.JPG

09 червня 2018 року в Краснокутському ДНЗ №3 відбувся випускний ранок.

/Files/photogallery/IMG_4767.JPG

/Files/photogallery/IMG_4773.JPG

/Files/photogallery/IMG_4782.JPG

/Files/photogallery/IMG_4805.JPG/Files/photogallery/IMG_4818.JPG

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей української юні, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання прав дитинства.

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків.

З самого ранку в селищі Краснокутськ в дитячому парку діти приймали вітання від керівників району, веселились, святкували та ласували солодким морозивом.

/Files/photogallery/IMG_4561.JPG

/Files/photogallery/IMG_4579.JPG

/Files/photogallery/IMG_4580.JPG

/Files/photogallery/IMG_4586.JPG

/Files/photogallery/IMG_4634.JPG

/Files/photogallery/IMG_4651.JPG/Files/photogallery/IMG_4679.JPG

/Files/photogallery/IMG_4707.JPG

/Files/photogallery/IMG_4739.JPG

У межах «Тижня безпеки дитини» 11.05.2018 в Краснокутському ДНЗ №3 проведено День цивільного захисту. Як підсумок -протипожежні об’єктові тренування з відпрацюванням дій учасників освітнього процесу з питань евакуації. Перевірено укомплектованість медичних аптечок,проведенідодаткові заняття з надання першої долікарської допомоги; відпрацьовано порядок евакуації постраждалих у заздалегідь визначені безпечні місця; проведено позапланові інструктажі з питань пожежної та техногенної безпеки із записом у відповідних журналах./Files/photogallery/IMG_4435.JPG

В Краснокутському ДНЗ №3 відбулася тематична розвага "Мій тато захищає Україну".

Дошкільнята декламували вірші, співали пісні та виконували таночки.

До закладу завітали : голова ради ветеранів Краснокутського району - Котко Микола Федорович , голова ветеранської організації Краснокутської селищної ради - Іменинник Микола Михайлович, представник воїнів АТО – Яременко Володимир Анатолійович, секретар виконкому Краснокутської селищної ради - Мізик Людмила Сергіївна.

Ми ветеранам хочемо сказати,

Велике, велике спасибі за те,

Що ми найщасливіші в світі малята,

За те, що дитинство у нас золоте.

/Files/photogallery/IMG_4372.JPG

/Files/photogallery/IMG_4387.JPG

/Files/photogallery/IMG_4390_cr.jpg/Files/photogallery/IMG_4396.JPG

/Files/photogallery/IMG_4413.JPG

/Files/photogallery/IMG_4416.JPG

/Files/photogallery/IMG_4419.JPG

З 03 травня по 11 травня 2018 року в Краснокутському ДНЗ №3 проходить Тиждень безпеки дитини.

/Files/photogallery/Тиждень безпеки002.jpg

/Files/photogallery/Тиждень безпеки003.jpg

/Files/photogallery/IMG_4350.JPG

/Files/photogallery/IMG_4353.JPG

/Files/photogallery/IMG_4357.JPG

21 квітня 2018 року працівники Краснокутського ДНЗ №3 провели день благоустрою. Були висаджені дерева та кущі, упорядковані газони та квітники.

/Files/photogallery/IMG_4325.JPG

/Files/photogallery/IMG_4327.JPG

06 квітня 2018 року напередодні свята Великодня у Краснокутському ДНЗ №3 пройшла розвага “Час Великдень зустрічати“.

Метою розваги було створення в дошкільному закладі святкової та радісної атмосфери, формування у дітей ціннісного ставлення до звичаїв та традицій. Під час розваги діти отримали позитивні емоції, радість, проявили свої артистичні вміння та навички. У садочку панували відчуття миру, щастя, злагоди та добра.

/Files/photogallery/IMG_4213_cr.jpg

/Files/photogallery/IMG_4219.JPG

/Files/photogallery/IMG_4225_cr.jpg

/Files/photogallery/IMG_4272_cr.jpg

/Files/photogallery/IMG_4306.JPG

/Files/photogallery/IMG_4318.JPG

В Краснокутському ДНЗ №3 відбувся День відкритих дверей 28 березня 2018 року.

ПЛАН

проведення Дня відкритих дверей

«Подаруй свою любов дитині»

в Краснокутському ДНЗ №3

7.30 - 8.00– Зустріч батьків. Привітання батьків (завідувач ДНЗ Бочарова Н.В.,музичний керівник ДНЗ Кондратенко Г.П.)

8.05 - 8.30– Екскурсія по ДНЗ: огляд групових кімнат, фізкультурної зали, харчоблоку, медичного кабінету. Перегляд ранкової гімнастики, режимних моментів.

9.00 - 9.40– Перегляд інтегрованих занять:

«Культурно – гігієнічні навички» (І молодша група, вихователь Косенко В.В.);

«Коли в казці лад, всяк тому і рад» (ІІ молодша група, вихователь Гармаш Л.Г.);

«Лісова галявина» (ІІ молодша група, інструктор з фізкультури Колонтаєвська І.Г.)

«Допоможемо малятам казкову квітку бажань зібрати» (середня група, вихователь Мозгова О.С.);

«Весну красну зустрічаємо!» (середня група, музичний керівник Панченко М.Ю.);

«Завдання від Фіксиків » (старша група, Стецюра С.О.);

10.15 – Лялькова вистава «Коза - дереза» (старща група, Гиль А.О.)

11.00 - 12.30– Прогулянка.

ПРОТЯГОМ ДНЯ:

Виставка дитячих малюнків «Світ дитячої творчості».

Організація ігрової діяльності.

/Files/photogallery/IMG_4117.JPG/Files/photogallery/IMG_4140.JPG

/Files/photogallery/IMG_4152.JPG

/Files/photogallery/IMG_4165.JPG

/Files/photogallery/IMG_4180.JPG

/Files/photogallery/IMG_4210.JPG

В Краснокутському ДНЗ №3 прошли святкові ранки присвячені Міжнародному жіночому дню. Цей день по вінця був наповнений весняним, сонячним теплом, ніжними барвами квітів.
Сьогодні важко назвати хоча б одну сферу діяльності, де б не працювали жінки, як неможливо собі уявити будь-яку професію без чарівних посмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець. Дуже важко жити без ласкавого маминого погляду і лагідних рук, які завжди втішать і заспокоять, без очей коханої жінки, які розуміють все, чим ти живеш, без голосу донечки, який дає наснагу і надію на майбутнє.
Вихованці закладу подарували чудовий настрій своїми запальними танцями, піснями, вони вітали мам, бабусів, сестричок, працівників. У це прекрасне свято від усієї душі бажали любові, добра, успіхів.

/Files/photogallery/100_8389.JPG

/Files/photogallery/IMG_3837.JPG

/Files/photogallery/IMG_3900.JPG

/Files/photogallery/IMG_3939.JPG

/Files/photogallery/IMG_3996_cr.jpg

/Files/photogallery/IMG_4027.JPG/Files/photogallery/IMG_4067.JPG

28 лютого 2018 року в Краснокутському ДНЗ №3 відбулося засідання педради.

План проведення

засідання педагогічної ради за темою:

«Світ мистецтва»

Дата проведення: 28.02.18

Місце проведення: методичний кабінет

Форма проведення: круглий стіл

План

1. Виконання рішень попередньої педради № 2.

2. Художньо-естетичний розвиток дітей дошкільного віку засобами образотворчого мистецтва.Шепелєва Н.В.

3. Формування національно – патріотичної свідомості дітей дошкільного віку засобами образотворчого мистецтва Гармаш Л.Г

4. Форми, методи та прийоми залучення дошкільників до художньо-естетичної діяльності з урахуванням вікових особливостей дітей (педагогічний аукціон) Ксеніч Л.В

5. Результати вивчення організації образотворчої діяльності та аналізу образотворчих знань, умінь, навичок у дітей дошкільного вік. Шепелєва Н.В.

6. Виставка зразків нетрадиційних технік роботи з образотворчої діяльності з дітьми дошкільного віку. Вихователі груп

7. Підбиття підсумків конкурсу-огляду на кращий куточок з зображувальної діяльності «Чарівний пензлик». Вихователі груп

8. Різне

Рішення педагогічної ради

від 28 лютого 2018 року

Роботу щодо створення необхідних умов для підтримки та розвитку творчих здібностей кожного вихованця на матеріалі малювання вважати задовільною.

1. Педагогічному колективу:

1.1. Продовжувати планувати роботу на 2017-2018 н.р. в усіх вікових групах відповідно до вимог Базового компоненту дошкільної освіти (нова редакція) (наказ МОН молоді та спорту України від 22. 05 2012 № 615). Освітній процес у дошкільному підрозділі здійснювати за освітньою програмою для дітей від 2 до 7 років «ДИТИНА (лист МОН України №1/11-16163 від 09.11.2015)

1.2. Ширше ознайомитися і впровадити в освітній процес інноваційні технології та методики, які можна використовувати в своїй роботі з дітьми з метою формування різнобічно розвиненої, духовно багатої, оптимістично та патріотично налаштованої особистості, приділяючи велику увагу пріоритетним завданням освітньої роботи.

Протягом 2017/2018 н.р.

1.3.Продовжувати спрямовувати навчально-виховну роботу на організацію життєдіяльності дітей, що забезпечується шляхом створення безпечного розвивального середовища та налагодження системи роботи з безпеки життєдіяльності з педагогами, дітьми і батьками, що включає комплекс взаємопов’язаних заходів. Постійно розширювати уявлення дітей про навколишнє середовище, плавно переносити ці знання в рольові ігри.

Протягом 2017/2018 н.р.

1.4.Розвивати творчі здібності дітей як на заняттях з різних розділів програми, так і в повсякденному житті.

Протягом 2017/2018 н.р.

1.5.З метою здійснення розумового розвитку дітей, а саме формування логічного мислення під час занять та в повсякденному житті, груповій та індивідуальній роботі навчати дітей операціям логічного мислення: аналізу і синтезу, порівнянню, узагальненню, класифікації, систематизації. Вчити дітей ставити мету й знаходити відповідні шляхи її досягнення; знаходити свої помилки і виправляти їх.

Протягом 2017/2018 н.р.

1.6.Систематично проводити індивідуальну роботу, застосовувати диференційований підхід до кожної дитини.

Протягом 2017/2018 н.р.

1.7. Посилити роботу щодо загартовування і оздоровлення кожної дитини. Продовжувати вчити дітей навичкам культурно - гігієнічного спрямування.

Протягом 2017/2018 н.р.

1.8. Сприяти застосуванню новітніх педагогічних технологій, удосконалювати зміст, форму і методи підвищення фахової майстерності педагогів. Продовжити впровадження у навчально-виховний процес комп’ютерно-орієнтованих технологій, використовувати можливості глобальної мережі Інтернет для загального навчання.

Протягом 2017/2018 н.р.

2. Інструктору з фізкультури Колонтаєвській І.Г.:

2.1. Продовжувати спрямовувати свою роботу на забезпечення фізичного розвитку дітей, на формування здорового способу життя та активної життєвої позиції щодо власного життя та власної безпеки.

Протягом 2017/2018 н.р.

3.Вихователю – методисту Шепелєвій Н.В. залучити педагогів до участі у Всеукраїнській акції «Разом до Нової школи»

До 30 .03. 2018

/Files/photogallery/IMG_3813.JPG

/Files/photogallery/IMG_3818.JPG

/Files/photogallery/IMG_3819.JPG

/Files/photogallery/IMG_3821.JPG

/Files/photogallery/IMG_3826.JPG

В Краснокутському ДНЗ №З згідно річного плану роботи на 2017/2018 навчальний рік відбувся колективний перегляд занять до педагогічної ради "Світ мистецтва"

/Files/photogallery/IMG_3516.JPG

/Files/photogallery/IMG_3553.JPG

/Files/photogallery/IMG_3568.JPG

/Files/photogallery/IMG_3605.JPG

/Files/photogallery/IMG_3668.JPG

/Files/photogallery/IMG_3696.JPG

/Files/photogallery/IMG_3699.JPG/Files/photogallery/IMG_3730.JPG

/Files/photogallery/IMG_3775.JPG

/Files/photogallery/IMG_3784.JPG

Щедра Масляна в Краснокутському ДНЗ №3

Масляна – один з найбільш тривалих свят, адже вона триває цілий тиждень. Долучати до святкування чудового свята слід з раннього віку. Масляна в дитячому садку, допомагає урізноманітнити дозвілля дітей та розповісти їм про традиціїцього чудового свята. Під час розваги Масляна для дітей проводилися конкурси, змагання і спільні ігри, водились хороводи, співались заклички. І звичайно ж не обійшлося свято без запашних млинців.

/Files/photogallery/IMG_3624.JPG

/Files/photogallery/IMG_3631.JPG

/Files/photogallery/IMG_3641.JPG

/Files/photogallery/IMG_3652.JPG

Вихованці Краснокутського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) №3 привітали жителів смт. Краснокутська веселими щедрівками та колядками.

/Files/photogallery/IMG_3408.JPG

/Files/photogallery/IMG_3416.JPG

/Files/photogallery/IMG_3427.JPG

/Files/photogallery/IMG_3445.JPG

/Files/photogallery/IMG_3454.JPG

/Files/photogallery/IMG_3458.JPG

І знову казка оживає…

Феєрія новоріччя, святість різдвяного вечора - для кожного з нас один з найяскравіших, найтепліших спогадів дитинства. Осяяні чарівним світлом незабутніх дитячих вражень, вони й сьогодні підносять нас над плином повсякденності, повертаючи в чудовий світ, де панують незрівнянні аромати ялинки й мандаринів, таємничо шарудять обгортки від цукерок і солодко щемить у грудях від очікування сюрпризів. Новий рік – час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує добра магія і казка. Діти нетерпляче очікують на свято і зустрічають його з надзвичайним захопленням.

Колектив Краснокутського ДНЗ №3 (завідувач Бочарова Н.В.) кожного року турбується про те, щоб Новорічні свята для малечі були справжнім дивом, наповнювали душу особливим піднесенням. А для цього проведено всі необхідні підготовчі роботи, а саме здійснено естетичне оформлення всіх групових кімнат, приміщень закладу новорічними атрибутами, вихователі виготовили цікаві плакати, які чудово доповнювали інтер’єр закладу та створювали святкову атмосферу, прикрашали шибки вікон казковими героями – Дід Мороз, веселі зайченята, сніговички, собачки щоранку зустрічали дітей, створювали їм гарний настрій та нагадували про переддень Нового року. На гостину до малят завітав Дід Мороз зі своєю онучкою Снігуронькою, казкові герої всім відомих казок. Цікаво продумані сценарії створили святкову атмосферу, забезпечили гарний настрій та залишили чудові враження дітям, батька та іншим гостям. Малята отримали солодкі подарунки.

Найменші вихованці під час новорічної розваги «Зайчик захворів» лікували лісового друга таночками, розважали іграми та піснями (вихователь Косенко В.В., музичний керівник Кондратенко Г.П.).

Знайти рукавичку Діду Морозу допомагали вихованці молодшої групи (вихователь Гармаш Л.Г.) «Пропуском» до рукавички були таночки, пісні, вірші, гра на дитячих музичних інструментах .

Тік-так, тік-так біжать хвилинки,

Невпинно час летить.

Зібрались діти круг ялинки,

Щоб Новий рік зустріть!

Отож сідайте всі, будь-ласка,

А ми покажемо вам казку,

Для вас, можливо і незвичну,

Бо казка буде новорічна.

Новорічна казка, під час якої діти змагалися з чарівною Бабою Сніговою подарувала багато позитивних емоцій вихованцям середньої групи (вихователь Малько Л.В., музичний керівник Панченко М.Ю.)

В старшій групі (вихователь Гиль А.О.) діти перетворювались в героїв новорічної пригоди, які намагались знайти ялинку. Діти були і лісовими звірятами,і східними красунями, і піратами, і мушкетерами. Не давала їм сумувати чарівна Баба Яга.

Окрасою фойє була виставка поробок на новорічну тематику «Новорічна феєрія». Скільки фантазії, творчості проявили вихователі, діти. Різноманіття представлених малюнків, поробок з деревини, паперу, і навіть, вишиванки, вражали своєю неординарністю та безмежною фантазією. Сюжетні малюнки, чудернацькі сніговики, малесенькі прикрашені ялиночки, різдвяні янголи, вишукані екібани та панно з великим задоволенням та цікавістю розглядали батьки і діти, милувалися новорічною красою, створеною власноруч... Дорослі намагалися дітям подарувати малечі новорічні дива і це їм вдалося.

Всіх вітали ми із святом

Зичим радості багато

Миру, спокою в країні

Щастя й затишку в родині.

/Files/photogallery/IMG_3210.JPG

/Files/photogallery/IMG_3223.JPG

/Files/photogallery/IMG_3235.JPG

/Files/photogallery/IMG_3244.JPG

/Files/photogallery/IMG_3262.JPG

/Files/photogallery/IMG_3317.JPG

/Files/photogallery/IMG_3346.JPG

/Files/photogallery/IMG_3352.JPG

/Files/photogallery/IMG_3375.JPG

Святий Миколай завітав до вихованців Краснокутського ДНЗ №3. Під час розваги дітлахи співали пісень, виконували таночки, декламували вірші. Ну а гість не забарився із смачними подарунками.

/Files/images/IMG_3135.JPG

/Files/images/IMG_3143.JPG

/Files/images/IMG_3188.JPG

/Files/images/IMG_3190.JPG

Згідно річного плану на 2017/2018 навчальний рік перед педагогічною радою "Рідна мова - безцінне духовне багатство" відбувся перегляд занять з мовленнєвого розвитку дошкільників.

/Files/images/IMG_2909.JPG

/Files/images/IMG_2927.JPG

/Files/images/IMG_2933.JPG

/Files/images/IMG_2965.JPG

/Files/images/IMG_2988.JPG

/Files/images/IMG_3006.JPG

/Files/images/IMG_3050.JPG

/Files/images/IMG_3055.JPG

В Краснокутському ДНЗ №3 відбулися осінні свята

/Files/images/Свята осені всі групи 2017 019.jpg

/Files/images/Свята осені всі групи 2017 025.jpg

/Files/images/Свята осені всі групи 2017 067.jpg

/Files/images/Свята осені всі групи 2017 092.jpg

/Files/images/Свята осені всі групи 2017 103.jpg

/Files/images/Свята осені всі групи 2017 128.jpg

/Files/images/Свята осені всі групи 2017 189.jpg

В Краснокутському ДНЗ №3 відбулося свято до Всеукраїнського Дня дошкілля.

/Files/images/pedrada/IMG_2617.JPG

/Files/images/pedrada/IMG_2622_cr.jpg

/Files/images/pedrada/IMG_2637.JPG

/Files/images/pedrada/IMG_2661.JPG

Готуємося до Всеукраїнського Дня дошкілля

/Files/images/pedrada/IMG_2611.JPG

Сонячного вересневого дня малеча Краснокутського ДНЗ №3 провела День здоров’я на території стадіону прилеглого мікрорайону. Вихователі Одінокова О.М., Мозгова О.С., інструктор з фізвиховання Колонтаєвська І.Г., продумали маршрут , спланували захід. З дітлахами були проведені естафети, змагання, рухливі ігри.

/Files/images/1.jpg

/Files/images/IMG_2603.JPG

22 серпня 2017 року в Краснокутському ДНЗ №3 пройшов День бантика

/Files/images/IMG_2522.JPG

/Files/images/IMG_2536.JPG

/Files/images/IMG_2560.JPG

/Files/images/IMG_2591.JPG

В Краснокутському ДНЗ №3 відбулася розвага "Івана Купала"

/Files/images/100_7841.JPG

/Files/images/100_7846.JPG

В Краснокутському ДНЗ №3 відбувся показ лялькового театру "Айболить"

/Files/images/Ляльковий театр Айболить Гиль А.О. 008.jpg

/Files/images/Ляльковий театр Айболить Гиль А.О. 023.jpg

/Files/images/Ляльковий театр Айболить Гиль А.О. 028.jpg

В Краснокутському ДНЗ №3 відбувся випуск до школи дітей старшої групи.

/Files/photogallery/DSCN7418.jpg

/Files/photogallery/DSCN7423.jpg

/Files/photogallery/DSCN7444.jpg

/Files/photogallery/DSCN7456.jpg

/Files/photogallery/DSCN7482.jpg

/Files/photogallery/DSCN7492.jpg

/Files/photogallery/DSCN7547.jpg

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків.

/Files/photogallery/1 червня 2017 року 003.jpg

/Files/photogallery/1 червня 2017 року 077.jpg

/Files/photogallery/1 червня 2017 року 088.jpg

/Files/photogallery/1 червня 2017 року 096.jpg

/Files/photogallery/1 червня 2017 року 119.jpg

Малята Краснокутського ДНЗ №3 відвідали Краснокутський дендропарк, де познайомилися з флорою та фауною місцевого парку.

/Files/images/ПОЖАРНА ЧАСТИНА І ДЕНДРОПАРК 2017 040.jpg

/Files/images/ПОЖАРНА ЧАСТИНА І ДЕНДРОПАРК 2017 042.jpg

/Files/images/ПОЖАРНА ЧАСТИНА І ДЕНДРОПАРК 2017 054.jpg

/Files/images/ПОЖАРНА ЧАСТИНА І ДЕНДРОПАРК 2017 061.jpg

/Files/images/ПОЖАРНА ЧАСТИНА І ДЕНДРОПАРК 2017 070.jpg

12.05.2017 року в Краснокутському ДНЗ №3 відбулася практична евакуація людей з приміщення

Відпрацьовування дій працівників і дітей за сигналом ЦЗ " Увага всім!"

/Files/images/ЕВАКУАЦІЯ 018.jpg

Згідно плану проведення Тижня Безпеки в Краснокутському дошкільному навчальному закладі (ясел-садку)№3 малята Краснокутського ДНЗ №3 відвідали пожежну частину,де їх познайомили з роботою пожежної служби, пожежною технікою та інвентарем.

/Files/images/ПОЖАРНА ЧАСТИНА І ДЕНДРОПАРК 2017 011.jpg

/Files/images/ПОЖАРНА ЧАСТИНА І ДЕНДРОПАРК 2017 019.jpg

/Files/images/ПОЖАРНА ЧАСТИНА І ДЕНДРОПАРК 2017 037.jpg

В Краснокутському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №3 відбулося тематичне родинне свято «Великодні дзвони». Запрошені були батьки вихованців та почесними гостями свята були наші земляки, учасники АТО Кузуб С.М., Крикун С.К. та тато вихованця закладу Волошан В.В.. Діти не відводили захоплених поглядів від мужніх, сильних чоловіків у військовій формі. Вони були живим прикладом мужності , героїв нашого часу – учасників АТО.

Під час свята вихованці закладу закликали весну, знайомились із великодніми традиціями та обрядами, співали пісні , грали в ігри, декламували вірші, водили обрядові хороводи та майстерно танцювали. Ведуча заходу Малько Л.В. та музичний керівник Панченко М.Ю. намагалися поєднати народні традиції великодніх свят із нотками сьогодення.

/Files/images/ФОТО ПАСХА 2017 071.jpg

/Files/images/ФОТО ПАСХА 2017 076.jpg

/Files/images/ФОТО ПАСХА 2017 085.jpg

У Краснокутському дошкільному навчальному закладі (ясел-садку) №3 відсвяткували 8 Березня

/Files/images/Фото 8 березня 2017 року всі групи 002.jpg

/Files/images/Фото 8 березня 2017 року всі групи 062.jpg

/Files/images/Фото 8 березня 2017 року всі групи 078.jpg

/Files/images/Фото 8 березня 2017 року всі групи 079.jpg

/Files/images/Фото 8 березня 2017 року всі групи 143.jpg

/Files/images/Фото 8 березня 2017 року всі групи 163.jpg

/Files/images/Фото 8 березня 2017 року всі групи 185.jpg

Згідно листа МОНУ 1/9-561 від 20.10.2016 р. "Щодо організації роботи дошкільних навчальних закладів по ознайомленню дітей з народними традиціями, святами та обрядами" в закладі відбулася розвага "Масляна, яка ти мила"./Files/images/Масляна 2017 016.jpg

/Files/images/Масляна 2017 034.jpg

/Files/images/Масляна 2017 061.jpg

/Files/images/Масляна 2017 047.jpg

25 січня 2017 року вихователь старшої групи Ксеніч Л.В. провела інтегроване заняття з економічного виховання за темою"Для чого людям потрібні гроші?"

/Files/images/DSCN5880.JPG

/Files/images/DSCN5894.JPG

"ДНЗ щедрує і радіє вся земля!"

Зима прийшла - купу свят нам принесла! І Новий рік, і Різдво, Василя Святого, Водохреща. Діти залюбки вітали жителів селища зі святами.

/Files/images/Щедрівки 051.jpg

/Files/images/Щедрівки 039.jpg

/Files/images/Щедрівки 003.jpg

У Краснокутському ДНЗ (ясла-садок) №3 стартувало Новоріччя: відкрито парад новорічно-різдвяних ранків. Для маленьких краснокутчан новорічні свята особливі, бо овіяні легендами, сповнені таємничості, зачаровують, пробуджують уяву, вселяють добрі надії і надихають на досягнення омріяного.

19 грудня 2016 рокудо малечі завітав Святий Миколай діти співали, танцювали, розказували вірші про це свято.

28 грудня 2016 рокупарад новорічно – різдвяних свят у Краснокутському ДНЗ №3 розпочали вихованці групи раннього віку у своїй новорічній «Подорожі до ялинки» (музичний керівник Панченко М.Ю., вихователі Колонтаєвська І.Г., Мозгова О.С., Ксеніч Л.В.) за ними святковий новорічно – різдв’яний парад підхопили вихованці середньої групи (музичний керівник Панченко М.Ю., вихователі Одінокова О.М., Гиль А.О. ), у яких свято проходило за допомогою квітки – семицвітки долались перешкоди створені злою Бурулькою.

30 грудня 2016 рокувідбулися новорічні пригоди з вихованцями молодшої групи (музичний керівник Панченко М.Ю., вихователі Мозгова О.С., Гармаш Л.Г. ). «Витівки» Спеки терпіли малята старшої групи (музичний керівник Панченко М.Ю., вихователі Малько Л.В., Ксеніч Л.В. ).

З 20 грудня 2016 року по 31 грудня 2016 року проводився парад новорічних ялинок «Ялинко, ялинко – весела хвоїнко!». Спільна творчість - чудовий спосіб об’єднати дітей, батьків і вихователів. Малята дуже радіють, працюючи разом з татами і мамами, довго милуються спільними витворами, а ще охоче виконують різні завданні, пов’язані з ними.

Перед новорічним святом

Стали дітки міркувати:

Як ялинки захистити?

Треба їх самим зробити!

І до справи залюбки

Долучилися батьки.

Ось ялиночка від мами

В моднім стилі «оригамі».

А бабуся за хвилинку

Із клубків звела ялинку.

Ця ялиночка солодка –

із цукерок кожна голка.

А от у її сестриці

Макарони замість глиці.

Є ялиночка – сніжинка –

В неї віти, мов крижинки.

Ця – у золотім уборі.

Сяють гілочки , мов зорі.

А на цій так променисто

Голочки блищать з намиста!

Помилуйтеся ще трішки:

Ось ялиночка із шишки!

Он красунечка ошатна,

Зроблена із дисків ватних.

Є ялинки із стрічок,

І з паперу, і з ниток,

З ґудзиків , із глини,

З «дощику», з тканини…

Добре всі попрацювали

І деревця врятували!

Щиро вітаємо всіх з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай ці чудові свята сповнять наші серця і душі радістю, теплом, ніжністю, добротою і милосердям, сильною і непохитною вірою у здійсненні найзаповітніших мрій та бажань!

/Files/images/Новорічні ранки 017.jpg

/Files/images/Новорічні ранки 043.jpg/Files/images/Новорічні ранки 049.jpg/Files/images/Новорічні ранки 086.jpg

/Files/images/image (1).jpg

/Files/images/100_7292.JPG

/Files/images/100_7272.JPG/Files/images/100_7303.JPG

Відбулася педагогічна рада на тему: "Рідний край знати - свій народ шанувати"

Повістка денна:

1.Знайомимися з рідною Краснокутчиною.

2.Як плекати патріотів (педагогічний міст для педагогів та батьків).

3.Дживодайні джерела патріотизму.

4.Виставка посібників з краєзнавчої роботи.

/Files/images/DSC04183.JPG

/Files/images/DSC04203.JPG

/Files/images/DSC04224.JPG/Files/images/DSC04231.JPG

/Files/images/DSC04239.JPG

/Files/images/DSC04240.JPG

/Files/images/DSC04270.JPG/Files/images/100_7179.JPG

Проведено цикл розваг "Осінні вернісажі"

/Files/images/Свято осені 2016 ясельна група 029.jpg

/Files/images/Свято осены молодша 2016 043.jpg/Files/images/DSC04173.JPG

/Files/images/100_7014.JPG

Відбулася виставка дитячих поробок на осінню тематику "Твої дари Краснокутщино!"/Files/images/Поробки осінь 2016 004.jpg "

В Краснокутському ДНЗ №3 відбулася розвага до Дня здоров'я.

/Files/images/DSC06079.JPG

/Files/images/DSC06096.JPG

/Files/images/DSC06129.JPG

/Files/images/DSC06153.JPG

Відбулася розвага до свята Івана Купала

/Files/images/Розвага Гиль, Косенко , Івана Купала 153.jpg

/Files/images/Розвага Гиль, Косенко , Івана Купала 162.jpg

/Files/images/Розвага Гиль, Косенко , Івана Купала 023.jpg

/Files/images/Розвага Гиль, Косенко , Івана Купала 048.jpg

/Files/images/Розвага Гиль, Косенко , Івана Купала 071.jpg

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей української юні, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання прав дитинства.

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків.

З самого ранку в Краснокутському дошкільному навчальному закладі №3 панувала святкова атмосфера : навкруги посмішки, квіти , вітання, дитячий сміх. А ще приємним сюрпризом було бачити на подвір’ї закладу почесних гостей і нових друзів днз в особі АК «Харківобленерго»

Начальник Краснокутського районного відділу енергозбуту Гриненко А.М. привітав дітей із Міжнародним днем захисту дітей. Від імені в.о. голови правління АК «Харківобленерго» Володимира Яворського прийміть самі щирі побажання з цим чудовим святом. Він побажав дітям сонячного літа, голубого мирного неба над головою і щасливого майбутнього та щоб всі плани і бажання обов’язково збувалися!А в переддень Міжнародного дня захисту дітей гості подарували малечі двохмісні столи, які будуть створювати комфортні умови для перебування дітей в дошкільному закладі. Малята для гостей читали вірші про мир, дружбу, рідну Україну . А також виконували таночки та співали пісні.

/Files/images/01 червня 2016 013.jpg

/Files/images/01 червня 2016 025.jpg

В закладі відбувся випуск до школи дітей старшої групи.

/Files/images/Випускний 2016 і останній дзвоник 2016 029.jpg

/Files/images/Випускний 2016 і останній дзвоник 2016 034.jpg

/Files/images/Випускний 2016 і останній дзвоник 2016 053.jpg

/Files/images/Випускний 2016 і останній дзвоник 2016 061.jpg

Згідно плану проведення Тижня Безпеки в Краснокутському дошкільному навчальному закладі (ясел-садку)№3 малята Краснокутського ДНЗ №3 відвідали пожежну частину,де їх познайомили з роботою пожежної служби, пожежною технікою та інвентарем.

/Files/images/ПОжарна частина , дендропарк 005.jpg

/Files/images/ПОжарна частина , дендропарк 016.jpg /Files/images/ПОжарна частина , дендропарк 023.jpg /Files/images/ПОжарна частина , дендропарк 025.jpg

Малята Краснокутського ДНЗ №3 відвідали Краснокутський дендропарк ,де познайомилися з флорою та фауною місцевого парку.

/Files/images/ПОжарна частина , дендропарк 027.jpg /Files/images/ПОжарна частина , дендропарк 030.jpg /Files/images/ПОжарна частина , дендропарк 032.jpg /Files/images/ПОжарна частина , дендропарк 037.jpg /Files/images/ПОжарна частина , дендропарк 044.jpg /Files/images/ПОжарна частина , дендропарк 046.jpg /Files/images/ПОжарна частина , дендропарк 051.jpg

В Краснокутському ДНЗ №3 пройшов цикл занять, зустрічей присвячений Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

/Files/images/Театр Рукавичка , 9 травня 2016 048.jpg

/Files/images/Театр Рукавичка , 9 травня 2016 061.jpg

/Files/images/Театр Рукавичка , 9 травня 2016 075.jpg

В Краснокутському ДНЗ №3 відбулося свято Пасхи.

/Files/images/ВЕЛИКДЕНЬ 2016 068.jpg

/Files/images/ВЕЛИКДЕНЬ 2016 079.jpg

В Краснокутський ДНЗ №3 приїжджав ляльковий театр"Рукавичка" з виставою "Лісова братва" (тематика пожежна безпека і поводження з електроприладами).

/Files/images/Театр Рукавичка , 9 травня 2016 028.jpg

Відбулася педрада на тему: "Формування екологічної компетентності дошкільників".

/Files/images/Педрада квітень 001.jpg/Files/images/Педрада квітень 005.jpg

Відбувся колективний перегляд занять з екологічного виховання.

Тема: «Формування екологічної компетентності дошкільників».

Порядок денний:

1.Програмно- методичні аспекти формування екологічної компетентності дошкільника.

2.Формування екологічно - розвивального середовища.

3. Окремі аспекти методичної роботи з педагогами з питань еколого - валеологічного напряму дошкільної освіти.

4. Екологічне виховання в дошкільному навчальному закладі і родині.

/Files/images/1 квітня, Хустинка, заняття Малько, Гармаш, Гиль 098.jpg

/Files/images/1 квітня, Хустинка, заняття Малько, Гармаш, Гиль 124.jpg/Files/images/1 квітня, Хустинка, заняття Малько, Гармаш, Гиль 162.jpg /Files/images/1 квітня, Хустинка, заняття Малько, Гармаш, Гиль 208.jpg

/Files/images/1 квітня, Хустинка, заняття Малько, Гармаш, Гиль 218.jpg

/Files/images/1 квітня, Хустинка, заняття Малько, Гармаш, Гиль 270.jpg/Files/images/Заняття Одінокова , Мозгова ,Косенко 017.jpg

/Files/images/Заняття Одінокова , Мозгова ,Косенко 025.jpg

/Files/images/Заняття Одінокова , Мозгова ,Косенко 098.jpg

/Files/images/Заняття Одінокова , Мозгова ,Косенко 120.jpg

Учасниками лялькового театру старшої групи "Грайлик" була підготовлена вистава "Христинка - Червона Хустинка" на тематику ОБЖД (правила поведінки з незнайомими людьми).

/Files/images/1 квітня, Хустинка, заняття Малько, Гармаш, Гиль 080.jpg

1 квітня малята Краснокутського ДНЗ №3 святкували День гумору, виконувалися жартівливі таночки , пісні. Діти грали в веселі ігри. Ніхто із присутніх не пішов із свята без посмішки і веселого настрою.

/Files/images/1 квітня, Хустинка, заняття Малько, Гармаш, Гиль 013.jpg

/Files/images/1 квітня, Хустинка, заняття Малько, Гармаш, Гиль 037.jpg

/Files/images/1 квітня, Хустинка, заняття Малько, Гармаш, Гиль 046.jpg

Зима дарує на прощання Масляну, свято зимове останнє.

Малята Краснокутського ДНЗ №3 святкували свято Масляної. Інструктор з фізкультури Орлова О.Ю. проводила змалятами цикл ігр, змагань на весняну тематику . Діти частуввалися пряниками, цукерками, бубликами, млинцями.

Діти грались і співали,

свято Масляної веселої вітали.

І тепер вже як годиться

Змогли млинцями пригоститься.

/Files/images/МАсляна 2016 001.jpg

/Files/images/МАсляна 2016 058.jpg

/Files/images/МАсляна 2016 069.jpg

В Краснокутському ДНЗ №3 відбулися свята до 8 Березня.

/Files/images/Ясельна група фото8 березня 2016 071.jpg

/Files/images/image (4).jpg

/Files/images/DSCF9099.JPG

24 лютого 2016 року на базі Краснокутського ДНЗ №3(завідуюча Бочарова Н.В,) відбулося засідання методичного об'єднання з ознайомлення із соціумом на тему: "Здорова дитина - здорова країна ".

План

1. Тестування вихователів "Що ви знаєте про загартування?".

2. Колективний перегляд заняття - гуртка "Я в гармонії зростаю, та про себе дбаю"(вихователь Малько Л.В.).

3. Перегляд заняття в старшій групі "Смачна і поживна їжа" (вихователь Гармаш Л.Г.).

4. Майстер - клас для вихователів "У здоровому тілі - здоровий дух" (інструктор з фізичного виховання Орлова О.Ю.).

/Files/images/Методобєднання з валеолгії 028.jpg/Files/images/Методобєднання з валеології 005.jpg

/Files/images/Методобєднання з валеології 040.jpg

/Files/images/Методобєднання з валеології 059.jpg

/Files/images/Методобєднання з валеології 071.jpg

/Files/images/Методобєднання з валеології 086.jpg

/Files/images/Методобєднання з валеології 087.jpg

В Краснокутському ДНЗ №3 вiдбулися новорiчнi ранки.

/Files/images/IMG_7219.JPG

/Files/images/IMG_7095.JPG

/Files/images/IMG_7172.JPG

/Files/images/image.jpg

В Краснокутському ДНЗ №3 вiдбувся конкурс "Ялинко, ялинко - зелена хвоiнко".

/Files/images/IMG_7221.JPG

22 грудня 2015 року малюки старшої групи Краснокутскього ДНЗ №3 після відвідування будиночка Діда Мороза в парку Слобожанському повернулися з незабутніми враженнями після веселих розваг та пригощання солодащами.

/Files/images/Подорож до будиночка Діда Мороза 013.jpg/Files/images/Подорож до будиночка Діда Мороза 020.jpg/Files/images/Подорож до будиночка Діда Мороза 042.jpg/Files/images/Подорож до будиночка Діда Мороза 045.jpg

У переддень святкування величного Миколая – Угодника, новорічних та різдвяних свят усі очікують на диво, а особливо- малеча. Таке диво подарували учні Краснокутського професійного аграрного ліцею (керівник Лісняк С.П.) вихованцям Краснокутського дошкільного навчального закладу (ясел-садку) № 3 (керівник Кочерга Н.В.).

17 грудня у цьому закладі відбулася цікава розвага, присвячена Дню Святого Миколая, яку спільно підготували ліцеїсти та діти старшої групи ДНЗ № 3 (вихователь Гармаш Л.Г.).

« Йде з гостинцями –дарами Святий Миколай»- саме таку назву мало свято.

/Files/images/СВЯТИЙ МИКОЛАЙ 2015 046.jpg

/Files/images/СВЯТИЙ МИКОЛАЙ 2015 053.jpg

20 листопада 2015 року відбулося свято в молодшій групі.

/Files/images/Світо осені молодша і поробки осінь2015 056.jpg

/Files/images/Світо осені молодша і поробки осінь2015 013.jpg

19 листопада 2015 року відбувся показ інсценізації казки "Колобкові мандри" (по вивченню правил дорожнього руху).

/Files/images/Ксеніч заняття і заняття Гиль А.О. 383.jpg/Files/images/Ксеніч заняття і заняття Гиль А.О. 381.jpg

/Files/images/Ксеніч заняття і заняття Гиль А.О. 370.jpg

/Files/images/Ксеніч заняття і заняття Гиль А.О. 369.jpg

/Files/images/Ксеніч заняття і заняття Гиль А.О. 360.jpg

03 листопада 2015 року відбулася осіння розвага "Муха- Цокотуха на ярмарку".

/Files/images/ФОТО Ксеніч свято осені 036.jpg

30 жовтня 2015 року відбулася інсценізації казки "Гуси - лебеді".

/Files/images/ФОТО Казки гуси -лебеді 012.jpg

/Files/images/Ксеніч заняття і заняття Гиль А.О. 104.jpg

23 жовтня 2015 року в Краснокутському ДНЗ №3 відбулася розвага.

/Files/images/спортивні розваги і 14 жовтнгя 057.jpg

/Files/images/спортивні розваги і 14 жовтнгя 067.jpg

/Files/images/спортивні розваги і 14 жовтнгя 096.jpg

13 жовтня 2015 року в Красноктському ДНЗ №3 відбулося свято присвячене Дню

Захисника Вітчизни./Files/images/14 жовтня 2015 037.jpg

17 вересня 2015 року відкрився Краснокутський дошкільний навчальний заклад №3 після капітального ремонту системи водопостачання та каналізації.

/Files/images/thumb-zoom-1000x750-e4d3.jpg

/Files/images/Відкритття дитсадка 025.jpg

10 липня 2015 року в закладі провелася розвага на тему "Що таке літо?"

/Files/images/Що таке літо 095.jpg

/Files/images/Що таке літо 070.jpg

/Files/images/Що таке літо 016.jpg

Бажаними гостями завжди в закладі є учасник бойових дій Горстка О.Ф., учасник війни Чичибаба О.П., ветеран військової служби Глухівський Г.Ф., голова Ради ветеранів Краснокутського району Котко М.Ф., голова ветеранської організації смт.Краснокутськ Іменинник М.М..

Вихованці старшої групи (вихователь Одінокова О.М., муз.керівник Панченко М.Ю.) разом з гостями слухали пісні воєнних років, декламували вірші, виконували стилізовані таночки. Без миру немає дитинства, немає майбутнього. за щастя дітей, за мирне небо за цвіт землі борються чесні люди планети. всім нам потрібні пісні й квіти, щоб на нашій землі жили прекрасні діти, щоб до густих садів і білих хат завжди повертались лелеки, адже з їх появою у людей завжди зявляється спокій і радість. Чимало свят дарує нам весна яка в рідний дім повернеться з дороги та є найбільш хвилюючим для нас величне свято Перемоги. Це свято не затьмариться в віках в цей день нестимуть люди завжди квіти, не обміліє памяті ріка - в серцях нащадків буде жити

/Files/images/Свято Перемоги 012.jpg

/Files/images/Свято Перемоги 017.jpg

/Files/images/Свято Перемоги 028.jpg

/Files/images/Свято Перемоги 046.jpg

/Files/images/Свято Перемоги 047.jpg

/Files/images/Свято Перемоги 075.jpg

Любов до Вітчизни - найвеличніше людське почуття . Але воно не приходить саме собою – його треба плекати змалку і робити це з гарячим серцем. Починати з наймолодшого віку і з найпростішого , постійно дбати про те, щоб зерна , які засіваються в дитячих душах потрапляли в добрий грунт і давали щедрі сходи, щоб паростки народженого почуття міцніли і розвивались.

Війна на сході України обпікає болем серця дорослих і дітей.Водночас пробуджує в них співчуття , патріотизм , розуміння своєї приналежності до українського народу і його майбутнього.

Дошкільники не є ізольованою категорією суспільства, яке широко відзначає пам’ятні дати, пов’язані з подіями Другої Світової війни і також можуть бути залучені до громадського життя. Василь Сухомлинський зазначав, що наріжним каменем громадянської гідності є знання про Батьківщину.

З самого ранку 9 Травня діти бачать і чують, що це свято Перемоги. З телевізора, радіоприймача звучить музика, пісні воєнних років.

Знову травень, знову свято,Сивий голубе, солдате,
Пригадаються тобі фронтові дороги.
Знову травень, знову свято,
Сивий голубе, солдате,
Свято слави, свято честі, свято Перемоги!

В Краснокутському дошкільному навчальному закладі (ясла-садку) №3 (завідуюча Кочерга Н.В.) широко використовується комплекс засобів педагогічного впливу – наочність, твори дитячої літератури, морально-етичні бесіди, завдання, проблемні ситуації морального вибору, творчі розповіді, ігри, тренінги та ін. в різних видах діяльності. Духовна цінність громадянина – патріотизм. Цілісна особистість формується завдяки багатогранній навчально-виховній роботі, і насамперед такому напрямі діяльності батьків та навчально-виховних закладів, починаючи з дошкільних, як формування інтересу і пізнання історії України.

Напередодні дня 70 - ї річниці перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої Світової війни в дошкільному закладі проведено ряд заходів . Діти з великою цікавістю слухали розповід завідувача музею війни Краснокутської районної державної адміністрації Чичибаби Олексія Панасовича. Проводячи екскурсію по музею він познайомив дошкільнят з подвигом наших земляків під час війни.

Неабияких вражень набралися діти під час відвідування Краснокутської дитячої бібліотеки. Бібліотекар Жижирій І.О. познайомила з книжково-тематичною виставкою «Ціна перемоги».

Вшанували пам'ять загиблих героїв під час Другої Світової війни діти покладданням квітів на Меморіалі Слави.

/Files/photogallery/ЕКСКУРСІЯ 116.jpg /Files/photogallery/ЕКСКУРСІЯ 109.jpg /Files/photogallery/ЕКСКУРСІЯ 085.jpg

/Files/photogallery/ЕКСКУРСІЯ 098.jpg

/Files/photogallery/ЕКСКУРСІЯ 055.jpg

/Files/photogallery/ЕКСКУРСІЯ 045.jpg

/Files/photogallery/ЕКСКУРСІЯ 006.jpg/Files/photogallery/ЕКСКУРСІЯ 008.jpg

/Files/photogallery/ЕКСКУРСІЯ 012.jpg

/Files/photogallery/ЕКСКУРСІЯ 022.jpg

21 квітня 2015 року в закладі відбувся перегляд мюзиклу на протипожежну тематику "Кицькин дім". Діти майстерно виконували ролі :

Кицька - Михайленко Валерія;

Свинка - Гиль Каріна;

Коза - Рідна Крістіна;

Півник - Горбань Роман;

Пожежники - Прокопюк Олексій, Філімонов Роман, Мартиненко Микита.

Підготувала і провела захід ведуча Гиль Альона Олексіївна.

/Files/images/myuzikl_kitskin_dm/DSC03263.JPG/Files/images/myuzikl_kitskin_dm/DSC03271.JPG

/Files/images/myuzikl_kitskin_dm/DSC03273_cr.jpg

/Files/images/myuzikl_kitskin_dm/DSC03277.JPG

/Files/images/myuzikl_kitskin_dm/DSC03283.JPG

/Files/images/myuzikl_kitskin_dm/DSC03292.JPG


/Files/photogallery/529964721.jpg

/Files/photogallery/835187391.jpg

/Files/photogallery/712927764.jpg/Files/photogallery/535637867.jpg/Files/photogallery/952792099.jpg /Files/photogallery/739621463.jpg/Files/photogallery/310782670.jpg/Files/photogallery/501333174.jpg/Files/photogallery/416931921.jpg/Files/photogallery/645996672.jpg/Files/photogallery/619528976.jpg/Files/photogallery/707082162.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 343

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.